Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/studyosm/public_html/class/class.db.php on line 26
Stüdyo Smart - Resmi Web Sitesi
 
Projenize uygun sesi bulmak için herkesi dinliyoruz, kaydediyoruz!

Stüdyo Smart olarak amacımız dublaj ve diğer seslendirme işlerinizi en yüksek kalitede, en rahat ortamda en uygun fiyata yapmaktır. Bunun için dünyanın en iyi vokal pre-amp'larından biri olan Focusrite Red 7 ve endüstri standardı mikrofonlar kullanıyoruz. Başarımızın kanıtı olarak, bir çok seçenek varken bizimle çalışmayı seçen müşterilerimizi gösterebiliriz.

Dublaj konusunda referanslarımız arasında Microsoft, Domino’s Pizza ve Pyronix gibi uluslar arası firmalar da yer almaktadır.

Ekibimiz her yaştan, tiyatro sanatçıları, amatör sesler, ünlüler ve kurumsal seslerin de içinde bulunduğu çok geniş bir veri tabanıyla, Türkçe, İngilizce, İtalyanca, Fransızca, Rusça gibi pek çok farklı dilde seslendirme hizmeti sunmaktadır.

Hemen bizi arayın ve size nasıl yardımcı olabileceğimiz konusunda konuşalım. Sizin için uygun sesi bulmaktan mutluluk duyacağız.

Senelerdir dünyanın önde gelen zil üreticilerine üretim yapan Diril artık kendi markası ile Türkiye piyasasında.

ARAMA
Yükleniyor...
HABER LİSTESİ

Yeni hizmetlerimiz, ürünlerimiz ve kampanyalarımızdan anında haberdar olun.

 
* E-posta adresinizi kesinlikle başkalarıyla paylaşmayız.
Örnek Projeler
Neredesin Firuze
Foley stüdyo. Ses efektleri.
Volvo
Kurumsal eğitim yazılımı.
Dominos Pizza
Kurumsal eğitim CD'si.
Payback
Oyun dublajı ve sound track.
Garanti Bankası
Eski Türk filmi temalı web flash seslendirme.