Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/studyosm/public_html/class/class.db.php on line 26
Stüdyo Smart - Resmi Web Sitesi
 
Stüdyomuz profesyonel ve amatör sanatçı yada gruplara konforlu, güvenli bir ortamda en iyi durumdaki ekipmanlarla prova yapma imkanı sunmaktadır.

 Profesyonel müzisyenlerden oluşan ekibimiz çalışmalardan beklenilen en iyi deneyimin kazanılması için müşterilerimize hizmet vermektedir.

Smart, İstanbul'un kültür ve eğlence merkezi olan Taksim'de bulunmaktadır. Kamera ve alarm sistemi ile korunan stüdyomuz müşterilerimize gece geç saatlere kadar güvenle çalışma imkanı sağlamaktadır.
 
10 kişilik bir orkestranın rahatlıkla kullanabileceği 27m2 genişliğinde, profesyonel yalıtım ve akustik düzenlemeli, klimalı prova ve kayıt odamızda daima bakımlı aletler, temiz ve düzenli çalışma ortamı,

90m2, 1 Salon ve 2 vip bekleme odası ile sanatçı ve orkestralara rahat bir çalışma mekanı sağlanmaktadır.
Sitemizin galeri bölümünde prova stüdyomuz ile ilgili resimleri ve videoları bulabilirsiniz.
Stüdyomuzun rezervasyon durumuna Online Stüdyo linkini kullanarak göz atabilir, rezervasyon için 0212 292 03 28  numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Senelerdir dünyanın önde gelen zil üreticilerine üretim yapan Diril artık kendi markası ile Türkiye piyasasında.

ARAMA
Yükleniyor...
HABER LİSTESİ

Yeni hizmetlerimiz, ürünlerimiz ve kampanyalarımızdan anında haberdar olun.

 
* E-posta adresinizi kesinlikle başkalarıyla paylaşmayız.
HABERLER