Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/studyosm/public_html/class/class.db.php on line 26
Stüdyo Smart - Resmi Web Sitesi
 
Amatör yada profesyonel, stüdyomuzda gerçekleştirilen her kayıt bizim için çok önemlidir ve aynı özenle ele alınır.

Şarkılarınız hazır, hayranlarınız da! Ama albümünüz yada demonuz yok. Bir an önce stüdyoya girip şarkılarınızı kaydetmek, demonuzu yada albümünüzü binlerce insanla buluşturmak istiyorsunuz.

Stüdyo Smart gelişen teknolojinin sunduğu kayıt imkanlarını klasikleşmiş performans ekipmanlarıyla birleştirerek sizin için ideal bir kayıt ortamı sunmaktadır.

Kurucular ve zamanla ekibimize katılan bütün iş ortaklarımızın müzisyen olduğunu hemen belirtelim. Yani zamanında camın diğer tarafında olup sizinle aynı şeyleri hissettiğimizi bilmenizi isteriz. Bu anlamda bizden neler beklediğinizi de çok iyi biliyoruz.

Stüdyo Smart olarak öncelikli hedefimizin stüdyomuzda gerçekleştirilen kayıtlar sonunda ortaya çıkan işten yüzde 100 memnun olmanızdır. Bu nedenle gerek ekipman olarak, gerekse çalışanlar olarak kendimizi devamlı geliştiririz.

Senelerdir dünyanın önde gelen zil üreticilerine üretim yapan Diril artık kendi markası ile Türkiye piyasasında.

ARAMA
Yükleniyor...
HABER LİSTESİ

Yeni hizmetlerimiz, ürünlerimiz ve kampanyalarımızdan anında haberdar olun.

 
* E-posta adresinizi kesinlikle başkalarıyla paylaşmayız.
Örnek Projeler
Gripin
Hikayeler Anlatıldı albümü davul kayıtları.
İstanbul Klasik Türk Müziği Orkestrası
İstanbul Klasik Türk Müziği Orkestrası albüm kaydı.
Karine Hannah
Karine adlı albümünün cello kayıtları.